Skladník | Řidič retraku – Planá nad Lužnicí

31 906 Kč

DP WORK

Planá nad Lužnicí

Plný úvazek

Aktualizováno: 22. 11. 2021

Průměrný čistý hodinový příjem 165 Kč.

Chcete pracovat pouze ve dvousměnném provozu? Máte zkušenosti s řízením retraku nebo byste je rádi získali? Super! Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici Skladník – Řidič retraku. Přidejte se k nám.

Co byste měli umět?

• ČJ slovem.

Co budete dělat?

• Zakládat zboží do regálu retrakem.
• Vykládat a nakládat kamiony pomocí nízkozdvižného elektrického vozíku.
• Kompletovat zboží na palety.
• Zajišťovat plynulý chod skladu.

A co Vám nabízíme?

• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Základní hrubou mzdu ve zkušební době 21 000 Kč/měsíc.
• Průměrný čistý hodinový příjem 165 Kč.
• Variabilní složku mzdy 0 – 5 000 Kč.
• Práci ve dvousměnném provozu.
• Příplatky za práci přesčas.
• Možnost stravování v závodě s příspěvkem.
• Příspěvek na firemní ubytování.
• Výhodné telefonní tarify od T – mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Je to na Vás!

Stačí jen vyplnit potřebné informace a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku ☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Neoslovila Vás tato nabídka?

Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice: https://www.dpwork.cz/jobs
Také nás můžete sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/dpwork.cz/

O nás

Již více než 14 let patříme mezi největší personální agentury a spolupracujeme s největšími zaměstnavateli nejen v automobilovém průmyslu v ČR. Našim agenturním zaměstnancům poskytujeme kompletní servis od přípravy na výběrové řízení a zaškolení až po péči o zaměstnance během trvání pracovního poměru. Zakládáme si na férovosti, serióznosti, profesionálním a individuálním přístupu ke každému uchazeči a zaměstnanci. Jsme členem SKUPINY DP, v rámci které pomáháme firmám nejen v oblasti personalistiky, ale také výroby, logistiky, marketingu a prodeje. Nyní hledáme pro našeho klienta posilu na pozici Skladník – Řidič retraku.

Shrnutí

Zadavatel DP WORK
Lokalita Planá nad Lužnicí
Profese Manuální profese, Řemeslné a odborné profese
Obor Automobilový průmysl, strojírenství a kovovýroba
Mzda 31 906 Kč
Typ zaměstnání Plný úvazek
Typ zaměstnavatele Přes agenturu
Vzdělání Základní (minimální)
Benefity Příplatky, Stravování v závodě, Bonusy, účet u KB za výhodných podmínek, Firemní ubytování, 2 směnný provoz
Aktualizováno 22. 11. 2021
Zveřejněno 22. 11. 2021

Kontaktní osoba

Zdeněk Roušal

+420607525225
DP WORK
Třída Národní svobody 158/9, Písek

DP WORK

Vaše odpověď *

Přetáhněte sem soubor,
nebo klikněte na vložit.
Profilot

Chyba

Při poslední akci došlo na serveru k interní chybě, která přerušila zpracování vašeho požadavku!