Vedoucí stavby svařovacích linek

69 000 - 90 000 Kč

DP WORK

Středočeský kraj

Plný úvazek

Aktualizováno: 1. 12. 2021

Hledá se zkušený vedoucí stavby svařovacích linek pro ŠKODA AUTO.

Pro projekt u našeho významného klienta hledáme zkušeného vedoucího stavby svařovacích linek v Mladé Boleslavi, Kvasinách, Vrchlabí a KARSIT Jaroměř. Vaším úkolem bude zajistit přípravu stavby za spolupráce s útvary ŠKODA AUTO, koordinaci montážních týmů a spolupráci s externími dodavateli.

Co Vás čeká?

• Vedení stavby, příprava stavby svařovacích linek – spolupráce s útvary výroby, konstrukce a projekce.
• Koordinace stavby svařovacích linek a následných integrací, instalací.
• Rozhodování při řešení problémů a stanovování priorit.
• Účast na pravidelných grémiích za účasti externích firem a ŠA.
• Řízení logistických činností v rámci stavby.
• Spolupráce a komunikace s externími dodavateli a zákazníkem.
• Koordinace montážních týmů.
• Spolupráce při řešení kvalitativních problémů ve spolupráci s odbornými útvary ŠA.

Co od Vás požadujeme?

• Znalost svařovacích linek, stavby svařovacích linek.
• Min. 2 – 4 roky zkušeností v samostatné práci při vedení stavby a činností s tím spojených.
• Organizační schopnosti při vedení stavby.
• Znalost svařovacího nářadí, svařovacích linek – výroba, stavba, zprovoznění.
• Vysoké znalosti práce na PC – Microsoft Office, Outlook.
• Znalost čtení technické a výkresové 2D dokumentace (výkresy, layouty), schopnost prohlížení 3D modelů v PC (programy JT2GO, Catia DMU).
• Vysoké nároky na profesi, odbornost a kvalitu – znalost odborné problematiky nástrojař, zámečník.
• Samostatnost a kreativita při plnění a zadávání úkolů v rámci stavby svařovacích linek.
• Ochota práce ve dnech pracovního volna, klidu a o státních svátcích. Práce v nočních směnách.

Co nabízíme?

• HPP od 69 000 Kč / měsíc + služební automobil.
• Po dohodě možnost práce také na IČO.
• Týden dovolené navíc.
• Mobilní telefon, notebook.
• Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Jazykové kurzy, školení a další vzdělávání.
• Firemní rekreační zařízení v Harrachově.

Splňujete požadavky a zajímalo by Vás více? Neváhejte a zasílejte svůj životopis.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

O nás

V DP WORK již od roku 2007 hledáme a dosazujeme správné lidi na ta správná místa. Naši klienti nám dali svou důvěru a pověřili nás vyhledáním zaměstnanců na nejrůznější pozice a projekty napříč obory do svých firem. Jako člen SKUPINY DP zároveň pomáháme firmám nejen v oblasti personalistiky, ale také výroby, logistiky, marketingu i prodeje. Jsme ryze česká firma s transparentní vlastnickou strukturou a sídlem v České republice. Nyní hledáme pro našeho klienta ŠKODA AUTO posilu na pozici Vedoucí stavby svařovacích linek.

Shrnutí

Zadavatel DP WORK
Lokalita Středočeský kraj
Profese Specialisté a obchod, Management
Obor Stavebnictví a architektura, geodézie a kartografie, Automobilový průmysl, strojírenství a kovovýroba
Mzda 69 000 - 90 000 Kč
Typ zaměstnání Plný úvazek
Typ zaměstnavatele Přímý zaměstnavatel
Vzdělání Úplné střední s maturitou
Benefity Stravenky, Jazykové kurzy, Mobilní telefon, Notebook, Týden dovolené navíc, školení a další vzdělávání, Služební sutomobil
Aktualizováno 1. 12. 2021
Zveřejněno 18. 11. 2021

Kontaktní osoba

Bc. Kateřina Kronusová

420722331760
DP WORK
Bakov nad Jizerou, Smetanova

DP WORK

Vaše odpověď *

Přetáhněte sem soubor,
nebo klikněte na vložit.
Profilot

Chyba

Při poslední akci došlo na serveru k interní chybě, která přerušila zpracování vašeho požadavku!