Referent stavebního úřadu

35 000 Kč

Statutární město Mladá Boleslav

Komenského náměstí 61, Mladá Boleslav

Plný úvazek

Aktualizováno: 24. 11. 2021

Hledáte novou pracovní výzvu, něco zajímavého a smysluplného? Přidejte se do profesionálního a přátelského týmu oddělení stavebního úřadu.

Pro našeho významného klienta hledáme kvalifikovaného pracovníka, který bude vykonávat činnosti požadované stavebním zákonem, s nutnou znalostí problematiky stavebního řádu, územního rozhodování a správního práva.

Co Vás čeká?

• Vypracovávání dokladů či dokumentů na svěřeném úseku státní správy.
• Sledování změn v legislativě.
• Činnosti spojené s vyvlastněním.
• Kontrola standardů bydlení jiného než obytného prostoru, stavby pro individuální či rodinnou rekreaci podle zákona o pomoci v hmotné nouzi, na žádost orgánu pomoci v hmotné nouzi.
• Přijímání žádostí na poskytnutí státního stavebního příspěvku, žádosti na povolení předčasného užívání stavby před dokončením, rozhodnutí k předčasnému užívání.
• Přijímání žádostí o změnu stavby před dokončením.
• Přijímání žádostí o kolaudační souhlas, žádostí o stavební povolení.
• Další činnosti stavebního úřadu dle stavebního zákona.

Co od Vás požadujeme?

• Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví.
• Nejméně tři roky praxe v oboru stavebnictví.
• Odborná způsobilost pro výkon správních činností při územním rozhodování.
• Odborná způsobilost pro výkon správních činností při rozhodovní na úseku stavebního úřadu a vyvlastnění.
• Dobrá znalost práce na PC.
• Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme?

• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Až 35 000 Kč / měsíc.
• Práci u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele.
• Týden dovolené navíc.
• Možnost přidělení služebního bytu.

Splňujete požadavky a zajímalo by Vás více? Neváhejte a zasílejte svůj životopis.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

O nás

V DP WORK již od roku 2007 hledáme a dosazujeme správné lidi na ta správná místa. Naši klienti nám dali svou důvěru a pověřili nás vyhledáním zaměstnanců na nejrůznější pozice a projekty napříč obory do svých firem. Jako člen SKUPINY DP zároveň pomáháme firmám nejen v oblasti personalistiky, ale také výroby, logistiky, marketingu i prodeje. Jsme ryze česká firma s transparentní vlastnickou strukturou a sídlem v České republice. Nyní hledáme pro našeho klienta Statutární město Mladá Boleslav posilu do týmu na pozici Referent oddělení stavebního úřadu.

Shrnutí

Zadavatel Statutární město Mladá Boleslav
Lokalita Komenského náměstí 61, Mladá Boleslav
Profese Administrativa
Obor Stavebnictví a architektura, geodézie a kartografie
Mzda 35 000 Kč
Typ zaměstnání Plný úvazek
Typ zaměstnavatele Přímý zaměstnavatel
Vzdělání Úplné střední s maturitou
Benefity Týden dovolené navíc, Služební byt, Práce na HPP
Aktualizováno 24. 11. 2021
Zveřejněno 16. 11. 2021

Kontaktní osoba

Bc. Kateřina Kronusová

420722331760
Mladá Boleslav, Komenského náměstí

Vaše odpověď *

Přetáhněte sem soubor,
nebo klikněte na vložit.