Analytik materiálového složení

30 000 - 40 000 Kč

DP WORK

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav

Plný úvazek

Aktualizováno: 19. 11. 2021

Analytické činnosti v automotive s angličtinou.

Pro našeho významného klienta ŠKODA AUTO, hledáme pracovníka, který se specializuje na analytické činnosti v oblasti materiálového složení jednotlivých dílů.

Co Vás čeká?

• Analýza materiálového složení automobilových komponentů.
• Kontrola legislativních požadavků v oblasti zakázaných látek.
• Práce v koncernových systémech.
• Komunikace výsledků analýz s odbornými útvary ŠKODA AUTO.
• Pravidelný report technickému vývoji.

Co od Vás požadujeme?

• Střední vzdělání s maturitou.
• Znalost anglického jazyka na úrovni B2.
• Orientace v chemické legislativě výhodou.

Co nabízíme?

• HPP na dobu určitou.
• Mzda 30000 - 40000Kč / měsíc dle profesní seniority.
• Týden dovolené navíc.
• Mobilní telefon, notebook.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Jazykové kurzy, školení a další vzdělávání.
• Firemní rekreační zařízení v Harrachově.

Splňujete požadavky a zajímalo by Vás více? Neváhejte a zasílejte svůj životopis.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Shrnutí

Zadavatel DP WORK
Lokalita tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Profese Specialisté a obchod
Obor Automobilový průmysl, strojírenství a kovovýroba
Mzda 30 000 - 40 000 Kč
Typ zaměstnání Plný úvazek
Typ zaměstnavatele Přímý zaměstnavatel
Vzdělání Úplné střední s maturitou
Benefity Stravenky, Jazykové kurzy, Mobilní telefon, Notebook, Týden dovolené navíc, školení a další vzdělávání
Aktualizováno 19. 11. 2021
Zveřejněno 5. 10. 2021

Kontaktní osoba

Bc. Kateřina Kronusová

420722331760
DP WORK
Bakov nad Jizerou, Smetanova

DP WORK

Vaše odpověď *

Přetáhněte sem soubor,
nebo klikněte na vložit.
Profilot

Chyba

Při poslední akci došlo na serveru k interní chybě, která přerušila zpracování vašeho požadavku!