Specialista - elektro, měření a regulace

ŠKO-ENERGO, s.r.o.

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Plný úvazek

Aktualizováno: 18. 11. 2021

Chcete být součástí nového týmu společnosti ŠKO-ENEGRO, která je lídrem v oblasti CO2 neutrality či elektromobility?

Hledáme kolegu, který bude provádět činnosti spojené se zpracováním konstrukční dokumentace elektrických strojů a přístrojů. Realizovat dodávky technického zařízení a jeho zprovoznění v rámci modernizace teplárny.

Co Vás čeká?

• Participace na návrhu řešení a technické dokumentaci.
• Řešení legislativních otázek a vztahů s dodavateli.
• Realizace dodávky technického zařízení a jeho zprovoznění v rámci modernizace teplárny.
• Zajištění a realizace nejvýhodnější řešení modernizace teplárny především za oblast měření a regulace.
• Spolupráce s útvary společnosti ŠKODA AUTO.

Co od Vás požadujeme?

• Vysokoškolské vzdělání - elektrotechnika, řídící a informační systémy, el. systémy.
• Nejméně tříleté zkušenosti z oblasti elektro, měření a regulace.
• Zkušenosti s realizací projektů.
• Schopnost orientace v technické dokumentaci a předpisech.
• Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1.
• Znalost MS Office, Web a na uživatelské úrovni i SAP.
• Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme?

• Zajímavé mzdové ohodnocení.
• Týden dovolené navíc.
• Mobilní telefon, notebook.
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
• Zvýhodněné půjčky zaměstnancům.
• Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA.
• Jazykové kurzy, školení a další vzdělávání.
• Moderní mezinárodní pracovní prostředí.
• Práce na inovativních projektech, které dosud nikdo nerealizoval.

Splňujete požadavky a zajímalo by Vás více? Neváhejte a zasílejte svůj životopis.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Shrnutí

Zadavatel ŠKO-ENERGO, s.r.o.
Lokalita tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, Středočeský kraj
Profese Specialisté a obchod
Obor Energetika, Elektrotechnika, elektronika
Typ zaměstnání Plný úvazek
Typ zaměstnavatele Přímý zaměstnavatel
Vzdělání Vysokoškolské - magisterské
Benefity Týden dovolené navíc, Příspěvek na penzijní připojištění, školení a další vzdělávání, Bonusy/prémie, Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
Aktualizováno 18. 11. 2021
Zveřejněno 5. 10. 2021

Kontaktní osoba

Bc. Kateřina Kronusová

420722331760
Mladá Boleslav, tř. Václava Klementa

Vaše odpověď *

Přetáhněte sem soubor,
nebo klikněte na vložit.
Profilot

Chyba

Při poslední akci došlo na serveru k interní chybě, která přerušila zpracování vašeho požadavku!